Firmamız Hakkında

Manisa, Muradiye Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi içinde 2.000m2’lik bir tesiste araç buzdolabı üretimi yapılmaktadır. Araç buzdolabına ait tüm parçalar bu tesiste üretilmektedir; Thermoform şekil verme, plastik kesim işlemleri, soğutma sistemi, Poliüretanlı Gövde, saç aksamlar, final montaj ve Kalite kontrol işlemleri bu tesisimizde yapılmaktadır.


Standard ürünlerin dışında, Farklı müşteriler ve pazarlar için de 3 Boyutlu Tasarım ve Prototip yapma olanaklarımız olduğundan, her türlü araç buzdolabı talebine cevap verebilmekteyiz. Buzdolabı sektöründe 23 yıllık Yeni Ürün Geliştirme ve Ar-ge Tecrübemiz bulunmaktadır. Dünya’da belli başlı markalar için Japonya, Almanya, İngiltere, Norveç ve İtalya pazarları için değişik zamanlarda yeni ürünler geliştirilmiş ve pazara sunulmuştur.

Yeni geliştirilen araç buzdolapları ile ilgili olarak, 5°C ile 55°C dış ortam sıcaklıklarında performans ve dayanıklılık deneyleri yapılabilmektedir. Bu nedenle tüm araç buzdolabı ürünlerine 2 yıl Garanti standard olarak verilmektedir.

Hedeflerimiz

Ülkemize yüksek değerli yeni araç buzdolabı ürünleri kazandırarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet etmek, ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Aynı zamanda, çalışanlarımızın da yaratılan yüksek katma değerden faydalanmasını sağlamak.

Kendimizi geliştirerek, Dünya ölçeğinde araç buzdolabı pazarında hiç geliştirilmemiş yeni ürünler yaratarak söz sahibi yapmak.

Tüm yeni ürün tasarımlarında, enerji verimliliği yüksek ürünler tasarlayarak çevreye katkı sağlamak.

Misyonumuz

Araç buzdolabı kullanımını lüks tüketim ürünü olmaktan çıkarıp herkesin satın alabileceği ve her araç içinde bulunan bir ürün yapmak.