Mercedes Sprinter Araç Buzdolabı, Romanya ve Litvanya İhracatımız

Ninkasi araç buzdolabı firması olarak dünyada Romanya, Litvanya, Norveç, Danimarka ve birçok ülkeye ihracat yapıyoruz. Son ihracatımızı Mercedes Sprinter 2019 model araca özel olarak ve dünyada sadece bizim tarafımızdan üretilen MS 5858 ile gerçekleştirdik.  Litvanya da bulunan Altas Auto’ya ve Romanya da bulunan Sc Aveuro İnternational firmalarına yaptığımız ihracatlar ile Ninkasi markasını dünyanın diğer yerlerinde duyulmasını sağlayarak ülkemizi temsil ediyoruz.

Mercedes Sprinter 2019 aracının torpido gözünün sökülerek araç buzdolabının yerine yerleştirilmesiyle kullanılacak olan bu ürünümüz raylı sistemi sayesinde kullanımını kolaylaştırıyor. Zemine monte edilen özel raylı sistem sayesinde MS 5858’in her buzdolabında olduğu gibi arkasında bulunan sigortalara, kablolara veya herhangi bir mekanik sisteme ulaşımı basitçe sağlanıyor ve böylece araç buzdolabı için kolay bakım yöntemi sağlanıyor. Araç buzdolabını çekerek kullanıma başladıktan sonra işimiz bitince tekrar araç buzdolabını ittirerek yerine yerleştiriyoruz bu sayede yer tasarrufu sağlıyoruz. MS 5858’in gövdesi FMT teknolojisi sayesinde monoblok sistemiyle tasarlanmıştır böylece iyi bir yalıtıma sahip olmasını sağladık. Mercedes Sprinter 2019 için ürettiğimiz araç buzdolabımız uzun vadeli dayanıklılıkla birlikte düşük güç tüketimini de beraberinde getirerek pil ömrünü kısaltmıyor. Homojen ısı dağıtımı ve hijyenik soğutucu ünitesiyle birlikte kullanıcılarına malzemelerini istedikleri gibi koruma imkanı sağlıyor.

Mercedes Sprinter 2019 araç torpido buzdolabı brüt hacmi 46 lt , ağırlığı 15 kg olarak üretilmiştir. 18°C ile 43°C arasındaki ısıya dayanıklı olup tropikal iklim şartlarına uyumluluk göstermektedir. Ayrıca 10°C -18°C arası soğuğa dayanıklılık göstermektedir. Diğer birçok araç buzdolabı ürünümüzde olduğu gibi 12 Volt -24 Volt arası enerjiyle çalışır. Ürettiğimiz farklı araç buzdolaplarında bulunan ekstra koruma sistemleri yine MS  5858 için de geçerliliğini sürdürmektedir. Düşük ve yüksek voltaj koruma sistemi sayesinde buzdolabına gelen herhangi farklı bir voltajda sistem kendini korumaya alır. Böylece sağlıklı bir şekilde ürünümüzü kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer üretilen Ninkasi araç buzdolaplarımız gibi MS 5858’i de çeşitli dayanıklılık testlerinden geçirdikten sonra kullanıcılarımızın kullanımına sunduk.

Keyifle ve kolaylıkla sizi konfora eriştirecek bu araç buzdolabı sayesinde yolculuklarınız size keyif verecek.

10.07.2019
Okunma sayısı: 266